Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Projekt dotyczący Spółdzielni Socjalnych

STOWARZYSZENIE NA RZECZ SPÓŁDZIELNI SOCJALNYCH

ZAPRASZA DO UDZIAŁU

w projekcie Koniński Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej (KOWES) realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII „Promocja Integracji Społecznej", Działanie 7.2. „Przeciwdziałanie wykluczeniu i wzmocnienie sektora ekonomii społecznej", Poddziałanie 7.2.2. „Wsparcie ekonomii społecznej".

 

Oferta projektu przewiduje między innymi:

kompleksowe wsparcie merytoryczne z zakresu prawa, księgowości, marketingu, w tym tworzenia biznesplanu, a także dotacje inwestycyjne i pomostowe dla przyszłych beneficjentów projektu zainteresowanych zakładaniem spółdzielni socjalnych lub przystępowaniem do nich.

Projekt kierowany jest do osób bezrobotnych, niepełnosprawnych, wykluczonych lub zagrożonych wykluczeniem społecznym z subregionu konińskiego z powiatów kolskiego, konińskiego, słupeckiego i tureckiego, Miasta Konina.

Zapraszamy do siedziby Konińskiego Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej, która znajduje się w Koninie, przy ul. 3 Maja 26 (na pierwszym piętrze) a także do odwiedzenia strony projektu:www.kowes.spoldzielnie.org.

tel. 632455829 e-mail: kowes@spoldzielnie.org

 --

Dominika Jackowska
Specjalistka ds. Promocji PES


Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych

Filia Konin:
ul. 3 maja 26,
62-500 Konin
tel/fax 63 245 58 29 kom. 607108577
mail:
woes.konin@gmail.com
www.spoldzielnie.org
Aktualność dodana przez: PUP (2013-06-25 13:38:48)
Data wydarzenia : 2013-06-25
Data publikacji : 2013-06-25

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pupkolo.pl/wydarzenie/33/projekt-dotyczacy-spoldzielni-socjalnych